مخروط بازار خراسان بجنورد بجنورد خراسان شمالی

مخروط: بازار خراسان بجنورد بجنورد خراسان شمالی گوشت مرغ جهاد کشاورزی حضرت قلی حیدری

گت بلاگز ورزشی بدترین اشتباه عمرم را مرتکب شدم/ ماندنم در تراکتورسازی بستگی به نظر فیفا دارد ، ایران پوریان

بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: بدترین اشتباه عمر خود را مرتکب شدم و زحمات تیم تراکتورسازی را به هدر دادم.

بدترین اشتباه عمرم را مرتکب شدم/ ماندنم در تراکتورسازی بستگی به نظر فیفا دارد ، ایران پوریان

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان؛ محمد کشور عزیزمان ایران پوریان راجع به شکست تیمش برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در فینال جام حذفی اظهار کرد: هیچ حرفی نمی توانم بزنم جز اینکه بگویم شرمنده هستم.
وی در ادامه عنوان کرد: من امروز بدترین اشتباه عمرم را مرتکب شدم، به طور حتم اگر آن پنالتی را گل می کردم شرایط خیلی تفاوت می کرد. به هر حال نمی دانم اسم این اشتباه را چه بگذاریم.

عبارات مهم : ایران

بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی بیان کرد: شاید تمرکز نداشتن موجب شد که آن اشتباه را مرتکب شوم. متأسفانه زحمت همه تیم را به هدر دادم. هواداران زیادی از تبریز به اینجا آمده بودند ولی یک اشتباه و تمرکز نداشتن از سوی من موجب شد همه زحماتمان به هدر رود. هم اکنون عذرخواهی من هم چیزی را عوض نمی کند و فقط می توانم بگویم شرمنده هستم. ان شاءالله که هواداران مرا ببخشند.
ایران پوریان راجع به کیفیت زمین بازی تصریح کرد: به هر حال جز شرمندگی چیزی نمی توانم بگویم، من به تیمم لطمه زدم و فقط می توانم عذرخواهی کنم. در حال حاضر هیچ حرفی طرفداران ناراحت ما را خشنود نمی کند، جز اینکه بگویم شرمنده ایم.
وی راجع به اینکه آیا بازیکنان تراکتورسازی هفته گذشته علیه مدیریت کلوب صحبت کردند و حاشیه های به وجود آمده چقدر در این ناکامی نقش داشت، عنوان کرد: راجع به مدیریت کلوب هیچ صحبتی ندارم، امیر قلعه نویی هم همه زحمات خود را کشید و به طور حتم او هم می خواست که تیم قهرمان شود. هم اکنون باید به علی دایی و تیمش تبریک بگویم. البته واقعیت این است که ما در روزهای اخیر تمرکز مورد نیاز را نداشتیم، در حال حاضر نمی خواهم در مورد خیلی از پرسشها حرف بزنم و در یک وقت مناسب این کار را خواهم کرد.
بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی در آخر راجع به آینده اش در تراکتورسازی خاطر نشان کرد: همه چیز به نظر فیفا بستگی دارد. من قراردادم با تراکتورسازی تمام شده است است و اگر فیفا اجازه دهد قرارداد تازه با تراکتورسازی امضا خواهم کرد و از همان هفته اول فصل بعد تیم را همراهی می کنم.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | تمرکز | تراکتورسازی | تیم تراکتورسازی | فینال جام حذفی | دیدار تراکتورسازی و نفت تهران | محمد کشور عزیزمان ایران پوریان | بازیکن تراکتورسازی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog