مخروط بازار خراسان بجنورد بجنورد خراسان شمالی

مخروط: بازار خراسان بجنورد بجنورد خراسان شمالی گوشت مرغ جهاد کشاورزی حضرت قلی حیدری

پارس جنوبی جم و پدیده به پیروزی رسیدند ، پیکان ترمز شاگردان دایی را کشید

دیدار تیم های فوتبال پیکان و سایپا به سود شاگردان مجید جلالی به آخر رسید تا این تیم به نخستین برد فصل خود دست پیدا کند. پیکان ترمز شاگردان..

ادامه مطلب

این 11 سفیدپوش بازیکنان کشور عزیزمان ایران برابر مراکش؟

تنها 48ساعت تا بازی تیم ملی با مراکش مانده و بسیاری از هواداران منتظرند بدانند آیا کی‌روش برای‌شان در میدان سورپرایز دارد؟  این 11 سفیدپوش بازیک..

ادامه مطلب

شفر با آمار جواب پیشکسوتان را داد!

سرمربی آلمانی تیم فوتبال استقلال توانست عملکرد خیره کننده‌ای در کمپ آبی‌پوشان داشته باشد.   شفر با آمار جواب پیشکسوتان را داد! عبا..

ادامه مطلب

افشاگری سپ بلاتر راجع به اعطای میزبانی جام‌جهانی ۲۰۲۲ به قطر

سپ بلاتر اعلام کرد که در سال ۲۰۱۰ پیش از انجام رای گیری جهت میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲ به اوباما تلفن زد و به او اعلام کرده که به احتمال زیاد آمریکا در این ..

ادامه مطلب

پشت‌پرده عوض کردن حکم AFC در مناقشه ایران-عربستان

«سعودی‌ها اسپانسر را تحت‌ فشار قرار دادند تا در صورتی‌ که بازی‌ها رفت و برگشت در پایتخت کشور عزیزمان ایران و عربستان باشد، اسپانسرها کنار می‌کشند. ای..

ادامه مطلب

آقای مربی گفت اگر جادوگر نباشه منم نیستم / خداداد

به گزارش خبرآنلاین؛ بعد از اتفاق های دیدار گل گهر سیرجان و خونه به خونه بابل، برنامه 90 به بحث استفاده از جدوگر در فوتبال ایارن پرداخت. خداداد عزیزی ستا..

ادامه مطلب

همدردی هافبک سابق رئال‌مادرید با قربانیان اتفاق تروریسی بارسلون

به گزارش خبرآنلاین؛ اتفاق تلخی که روز گذشته در شهر بارسلون اسپانیا رخ داد دوباره باعث شد که دنیا در بهت فرو رود. حمله تروریستی که در این شهر اتفاق افتاد مو..

ادامه مطلب