مخروط بازار خراسان بجنورد بجنورد خراسان شمالی

مخروط: بازار خراسان بجنورد بجنورد خراسان شمالی گوشت مرغ جهاد کشاورزی حضرت قلی حیدری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی عکس با موگرینی کار زشتی نبود ، پیشنهاد برگزاری نشست‌های یکسان بین اصلاح‌طلبان جهت حل اختلافات/ مازنی

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موفقیت‌های درون جریان اصلاحات به جای زیاد کردن انسجام، موجب زیاد کردن مسابقه درونی شده، پیشنهاد کرد که نشست

عکس با موگرینی کار زشتی نبود ، پیشنهاد برگزاری نشست‌های یکسان بین اصلاح‌طلبان جهت حل اختلافات/ مازنی

پیشنهاد برگزاری نشست های یکسان بین اصلاح طلبان جهت حل اختلافات/مازنی:عکس با موگرینی کار زشتی نبود

عبارات مهم : مسابقه

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موفقیت های درون جریان اصلاحات به جای زیاد کردن انسجام، موجب زیاد کردن مسابقه درونی شده، پیشنهاد کرد که نشست های یکسان بین اصلاح طلبان برگزار شود و نقدهای درون گفتمانی آنجا مطرح شود.

حجت الاسلام احمد مازنی در گفت وگو با ایسنا اظهار داشت: ما از دو سو در معرض آسیب هستیم؛ یکی از سوی رقیب سیاسی که تب مسابقه این است که اشتباهات را می بینند و مطرح می کنند و اگر خیلی منصف باشند همان اندازه مطرح می کنند و بزرگنمایی و تخریب نمی کنند ولی متاسفانه چنین شرایط مطلوبی وجود ندارد بلکه از آن سوء استفاده می شود و حتی از نقاط ضعفی که وجود ندارد مچ گیری می کنند.

عکس با موگرینی کار زشتی نبود ، پیشنهاد برگزاری نشست‌های یکسان بین اصلاح‌طلبان جهت حل اختلافات/ مازنی

وی افزود: به عنوان نمونه در تصویری که با زن موگرینی در مجلس گرفته شد افرادی که نمی دانستند عنوان چیست مردم را در سطح کشور و حتی در عرصه بین الملل تحت تاثیر قرار دادند با اینکه نمایندگان جناح های متفاوت حضور داشتند و هیچ کار زشتی هم انجام نشد فقط یک مورد حالت سلفی داشت که ایشان هم عذرخواهی کرد ولی در سطح گسترده تخریب کردند تا شاید با استفاده از این وقت بعضی پرسشها گذشته را از خاطر مردم پاک کنند.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس با بیان اینکه مرز مسابقه جناحی به حد کینه، نفرت و تخریب کشانده شده، تصریح کرد: البته درون جبهه اصلاحات هم تا موفقیتی حاصل می شود شاهد مسابقه از درون هستیم. اصلاح طلبان در انتخابات مجلس که بنا بود آخرین میخ تابوت ارزش زده شود موفق شدند و فراکسیون بزرگی از اصلاح طلبان در مجلس شکل گرفت. در انتخابات ریاست جمهوری هم اصلاح طلبان تمام قد از آقای روحانی حمایت کردند و خوشبختانه موفق شدیم. در شورای شهر کلان شهرها و بسیاری شهرهای دیگر هم لیست اصلاح طلبان یک دست رای آورد ولی این موفقیت ها در درون به جای زیاد کردن انسجام مسابقه درونی را زیاد کرده است.

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موفقیت‌های درون جریان اصلاحات به جای زیاد کردن انسجام، موجب زیاد کردن مسابقه درونی شده، پیشنهاد کرد که نشست

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: ما شاهد طرح انتقاداتی از درون هستیم و بعضی از نقدها ناشی از عدم اطلاع هست. من فکر می کنم فراکسیون امید جهت تنویر افکار عمومی و همچنین توجیه بزرگان اصلاحات و اعتدال کم کاری کرده و باید تعامل بیشتری داشته باشند آیا که ارتباطات تا حد زیادی مساله را حل می کند. اگرچه کسانی هم تعمد دارند که این مسابقه ها را برجسته کنند.

وی اضافه کرد: توصیه من این است که نشست های یکسان بین اصلاح طلبان برگزار شود و نقدهای درون گفتمانی آنجا مطرح شود. ما در کنار تاکید بر گفت وگوی ملی بین جناح های اصولگرا و اصلاح طلب و گفت وگوی درون نظام معتقدیم که این فرمول می تواند درون جریان اصلاحات هم مورد توجه قرار گیرد آیا که هر چه تعامل بیشتری وجود داشته باشد موفقیت ها نیز زیاد خواهد بود.

مازنی در آخر با تاکید بر ضرورت بازسازی فراکسیون امید، اضافه کرد: البته به طور کلی فراکسیون های سیاسی مجلس در کار فراکسیونی خود خیلی نیرومند نیستند و افراد زیاد بر اساس تصمیمات فردی عمل می کنند ولی معتقدیم باید درون فراکسیون گفت وگوی بیشتری انجام شود و کار تشکیلاتی تقویت شود.

واژه های کلیدی: مسابقه | اصلاح طلب | اصلاح طلبان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog