مخروط بازار خراسان بجنورد بجنورد خراسان شمالی

مخروط: بازار خراسان بجنورد بجنورد خراسان شمالی گوشت مرغ جهاد کشاورزی حضرت قلی حیدری

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی پرسش مهم زیباکلام از اصولگرایان

 ” اصولگرایان بخش مهمی از جامعه را تشکیل میدهند که با ساختار منسجمی به فعالیت های سیاسی و فرهنگی می پردازد، در این بین سئوالی اساسی از تشکل های اصولگرای وج

پرسش مهم زیباکلام از اصولگرایان

پرسش مهم زیباکلام از اصولگرایان

عبارات مهم : کنسرت

اصولگرایان بخش مهمی از جامعه را تشکیل میدهند که با ساختار منسجمی به فعالیت های سیاسی و فرهنگی می پردازد، در این بین سئوالی اساسی از تشکل های اصولگرای وجود دارد که آیا تنها دغدغه این جناح که حامی ارزش ها هستند، بیرون بودن موی زنان جامعه است و تنها معضل و مسئله جامعه را در بدحجابی و برگزار نشدن کنسرت و نرفتن زنان به استادیوم ها می دانند؟”

به گزارش روزنو؛ در همین رابطه صادق زیباکلام در گفتگو با سایت روزنو با طرح این عنوان که اصولگرایان به ندرت در تجمعات اعتراضی که روبروی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت کشور به راه می اندازند، اعتراضی به فساد مالی گسترده در بخش هایی از جامعه داشته اند، می گوید: آیا آنها در جمع تجمع کنندگان مال باخته موسسات مالی که پول ملت را به یغما برده اند حاضر نشده اند؟ یا آیا یک بار تجمعات آنها در اعتراض به حقوق عقب مانده کارگران کارخانه های متفاوت که شاید بالغ بر ۶ ماه است حقوق نگرفته اند نبوده است؟ اصولگرایان به آسانی می توانند مجوزهای مورد نیاز جهت هر تجمعی را دریافت کنند ولی در این وقت به دست آمده حتی یکبار تجمعی اعتراضی مربوط به پول ها و دلارها و دکل های نفتی گم شده است نداشته اند.

پرسش مهم زیباکلام از اصولگرایان

این فعال اصلاح طلب با بیان اینکه آیا تنها صدای اصولگرایان جهت بدحجابی بلند می شود ولی در برابر صدها فساد دیگری که در جامعه مانند موریانه در حال خوردن جامعه است صدایتان قطع هست، می افزاید: مگر آنها دغدغه ارزش های انقلاب را ندارند، ارزش ها در این سرزمین با بیرون بودن تار موی زنان و برگزاری ۴ کنسرت از بین نمی رود، بلکه ارزش ها با دروغ، با فساد اداری و مالی، با رانت و با باند بازی، با اجرا نشدن قانون دچار مسئله می شود.

این استاد دانشگاه در آخر با اشاره به این عنوان که بنده دغدغه هایی را که از سوی نهادها و تشکل های اصولگرا مطرح می شود را به رسمیت می شناسم و به عنوان خواسته هایشان درک می کنم، خاطر نشان می کند: ولی پرسش اساسی این است که حضرات بزرگوار اصولگرا در اعتراض به روند و عمل زمین ذلت و هزار رانت دیگر که گاهی به وسیله افرادی که گاهی منصبی هم در اختیار دارند رخ می دهد حاضرند تا در جلوی دادسراها تجمع اعتراضی برگزار کنند؟ به واقع باید گفت که شاهد آن هستیم خون عزیزان اصولگرای ما در فسادهای گسترده ای که در نهادهایی که به هیچ جا هم پاسخگو نیستند خیلی کم به جوش می آید.

 ” اصولگرایان بخش مهمی از جامعه را تشکیل میدهند که با ساختار منسجمی به فعالیت های سیاسی و فرهنگی می پردازد، در این بین سئوالی اساسی از تشکل های اصولگرای وج

واژه های کلیدی: کنسرت | بدحجابی | برگزاری | اصولگرایان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog